Noad  Siin on 13 toodet.

Musta värvi 7Cr17 roostevabast terasest 'Drop Point' tera Kummeeritud käepide Julgestusnööri jaoks on olemas aas ning taskusse kinnitamiseks klamber Tera pikkus: 8.4 cm Käepideme pikkus: 11.4 cm Kogupikkus (avatuna): 19.8 cm Kaalub 86 grammi

17,90 €
Laos

Kvaliteetne matsheete. Tera selg hammastatud. Tera: teras (Black oxide coated) Käepide: libisemist taksitav kumm Tera laius: 5,5 cm Tera pikkus: 43 cm Kogupikkus: 65 cm Vutlar: 400D tugevdatud nailon Kaal: 515g 

34,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Üks tugevamaid nugasid, millega ei jää hätta ei metsas, ega ka helikopterist või autost välja raiudes.Tagumine otsik on terast eraldatud, et vältida elektri juhtivust ja et haamerdamisel vältida käe põrumist.Vastupidav taktikaline vutlar omab sisseehitatud teritajat, ning sobib kandmiseks nii vööl, jalal kui vestil.

149,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Väikeste mõõtmetega kahepoolne teritaja. Lihtsalt tõmba nuga väikese survega mitu korda läbi teritusavade.

4,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Kansbol Multi-Mount pussnuga on rohkete kinnitusvõimalusega: takjakinnitused, rihmad, MOLLE. Robustne ning kerge tera on vastupidav ning sellega saab kõik vajalikud tööd metsas tehtud.

49,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Matkakirves Morakniv Camp Axe on valmistatud Rootsis, boorterasest tera on ED kattega ja tarnitakse koos nahast terakattega. Kirve vars on valmistatud polüpropüleenist mis on tugev, ergonoomiline ja istub hästi kätte.

47,90 €
Laos

Kõrgekvaliteetne Morakniv Outdoor 2000 nuga, millel on suuremustriline libisemiskindel käepide.Profiillihvitud multifunktsionaalne tera on valmistatud spetsiaalsest Rootsi Sandviki roostevabast eriterasest 12C27.See nuga on mõeldud eelkõige jahimeestele ja matkajatele.

25,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Morakniv Bushcraft Survival on üliterava teraga ellujäämiskomplekt,millel on kaasas nii süütepulk kui ka teemantteritaja.Bushcraft Survival on loomulik valik neile, kes armastavad matkamist,jahipidamist ja kalastamist ning kes viibivad sageli looduses.

64,90 €
Laos

Morakniv Companion Tactical nuga on üliterava roostevaba teraga universaalnuga.Companion Tactical noatera on kaetud musta ED kattega, mis pikendab noa eluiga ja ei peegelda. Lisaks on uus vutlar varustatud nüüd ka nailonist MOLLE ja PALS kinnitustega. Lihtsalt kinnitatav seljakoti, rakmete või muu varustuse külge.

39,90 €
Laos

Companion is one of our most loved and popular knives, just because, as the name suggests, it’s so reliable. This military green model is extra discrete and blends smoothly into the environment.

12,90 €
Laos

Both the handle and sheath of this knife are forest green in color, making it a model that blends in with terrain surroundings. The profile grinding of the blade is another distinct characteristic of this knife, which is perfect when you need high precision in your work.

32,90 €
Laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 13 tootest