Politseinikule  Siin on 37 toodet.

Urban Tactical Line® tootesarja kuuluv, lihtne ja funktsionaalne püksirihm nii igapäevaseks kui taktikaliseks kasutuseks. Vastupidavast nailonkangast, metallivaba, plastikklambriga, kergesti reguleeritav.

14,90 €
Osaliselt laos
Laost otsas

Taktikaline vöörihm Helikon-Tex Cobra FC45 on valmistatud vastupidavast nailonist, AustriAlpin FC45 pannalt saab kiirelt avada ja sulgeda, püksirihm on lihtsalt reguleeritav ning mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.

39,90 €
Osaliselt laos
Laost otsas

219,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Frontline madala profiiliga kabuur on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast nahast. Antud mudelit on võimalik kanda vöö peal kolmes erinevas asendis. Sobib glock 19 mudelile; paremakäelistele

62,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Frontline IWB vöösisene kabuur on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast nahast, mida ei ole sünteetikaga töödeldud. Kabuur on mudeli-spetsiifiline ning iga kindla relva jaoks spetsiaalselt valmistatud. Klamberkinnitusega kabuur on mõeldud vöösiseseks kasutamiseks ja varjatud kandmiseks. Mõeldud Glock 19 mudelile! Paremakäelistele

37,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Condor Combat Shirt ehk vestialune särk. YKK lukud. Antistaatiline, hästi hingav ja niiskust hülgav kehaosa. Rip-stop kangast käised. Lisamaterjaliga küünarnukiosad, mis võimaldavad lisada ka küünarnukikaitsmed. Mõlemal käisel takjapinnaga, lukuga suletav tasku.

49,90 €
Laos

Õhukese fliisvoodriga kindad Mechanix TS Element. Mechanix Wear Tactical Speciality seeria T/S Element kindad on kerged ja polaarfliisiga soojustatud. Sobivad ideaalselt taktikaliseks kasutamiseks jahedamal ajal.

29,90 €
Laos

Pursuit CR5 on lõikekindlad kindad, mis sobivad kasutamiseks erinevates taktikalistes olukordades ja politseitöös.

39,90 €
Osaliselt laos
Laost otsas

39,90 €
Laost otsas
Laost otsas
Kuvatud 13 - 24 kokku 37 tootest