GLOCK Tääk FM78

GLOCK Tääk FM78

Laos: tarne 1-3 tööpäeva
47,90 €
Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Glocki tääk on nuga, tõmbab isegi Rambo tähelepanu: Ülim ellujäämisvahend Glockilt!

See pole lihtsalt tääk; see on varustuselement, mida armastavad armeed üle kogu maailma. Ja kes on tootja? Kes muu, kui Glock – jah, sama ettevõte, mis tegi legendaarse 9 mm püstoliseeria sama tuntuks kui kohvimasina. See on nuga, mille arendamine algas 1975. aastal ja on olnud alates 1976. aastast Austria armee ametlik tera.

 

Ramboliku teravusega: kumertera on valmistatud vastupidavast vedruterases, kõvadusega 55 HRC.

Glocki püstoli pärand: noa ergonoomiline käepide ja tupp on valmistatud samast polümeerist, mida kasutatakse Glocki püstolites. Jah, sa hoiad oma käes sama materjali, mis on aidanud korrakaitset paljudes olukordades.

Konserviavaja funktsioon: Terasest käepideme üks külg on leidlikult kujundatud konserviavajaks. Usu mind, veebli pilk pöördub kui näeb sind nii stiilselt konservi avamas. 

Libisemisvastane kaitse: Terasest käepide kaitseb käe kogemata libisemise eest terale. Glock mõistab, et ellujäämises on iga detail oluline.

See Glocki tääk pole lihtsalt tööriist – see on põhjus, miks su vaenlased mõtlevad kaks korda enne, kui sind öösel tülitama tulevad. Ideaalne kollektsionääridele ja neile, kes näevad sõjaväevarustust enamat kui lihtsalt varustusena, vaid vajadusena.

12161
4 Tooted
No reviews
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.