Suunto M-9 randmekompass
Suunto M-9 randmekompass
Suunto M-9 randmekompass
Suunto M-9 randmekompass
Suunto M-9 randmekompass
Suunto M-9 randmekompass

Suunto M-9 randmekompass

Laos: tarne 1-3 tööpäeva
39,90 €
Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Suunto Randmekompassi – see pole lihtsalt kompass, vaid teie usaldusväärne abiline linnadžunglis või maastikul navigeerimisel. Oma minimalistlikus disainis ühendab ta lisaks robustsele kompassile ka bussooli võimekuse. Kasutatav nii Eesti talves kui Afganistani suves. 

 

- Käed-vabad taktikaline tööriist: See randmel kantav kompass on võimaldab osavates kätes suunda määrata joostes tulistades. 

- Helendav pimendas: Madala valguse tingimustes kasutatav helendav ketas tagab, et te ei kaota kunagi oma suunda, isegi kui missioon venib hämarusse (või järgmise päeva öösse).

- Robustne: Oma vastupidava konstruktsiooniga pole see kompass lihtsalt aksessuaar; see on oluline ellujäämisvarustus, valmis vastu astuma kõige karmimatele keskkondadele.Tasakaalustatud põhjapoolkera jaoks.

- Külgvaate aken võimaldab kiiret ja lihtsat suuna määramist.

- Rõngasmehhanism võimaldab teil seada soovitud suunda, tagades kursil püsimise. See on nagu omades taktikalist nõuandjat oma randmel.

- Optimeeritud seiklushimulisele: Ideaalne neile, kes otsivad RANDMEKOMPASSI või lihtsat bussooli, mis pakub kvaliteeti, funktsionaalsust ja usaldusväärsust. See Suunto kompass on ideaalne partner igale seiklusele, olgu see siis linnatänavatel navigeerimine või kaardistamata maastikul liikumine.

Velcro rihmaga kindlaks kinnitamiseks ja Suunto piiratud eluaegse garantiiga on see Soomes valmistatud randmekompass rohkem kui lihtsalt instrument; see on navigeerimise tipptase.  See on kompass, mis tagab, et olete alati õiges suunas liikumas.

Püsige orienteeritud, püsige kursil ja mis kõige tähtsam, olge valmis kõigeks, mis ees ootab.

NSN: 6605-01-543-8145, 6605-58-000-0975

M-9
1 Ühik
No reviews

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.