Loetle tooted brändi LOWA järgi

LOWA on tuntud oma kvaliteetsete, mugavate ja vastupidavate matka-, mägironimis- ja välisjalatsite poolest, ühendades peaaegu sajandi pikkust ajalugu kaasaegsete tehnoloogiatega, et tulla vastu militaar ja matka huviliste soovidele üle maailma.

LOWA on juhtiv välisjalatsite tootja, kes on tuntud oma pühendumuse poolest kvaliteedile, mugavusele ja vastupidavusele. Asutatud 1923. aastal Jetzendorfis, Baierimaal, Saksamaal, on LOWA end tõestanud matkamise, mägironimise ja välisjalatsite turul liidrina. Ettevõtte pühendumus käsitööoskustele on ilmne kõrge kvaliteediga materjalide ja uuenduslike disainitehnikate kasutamises, mis tagavad vastupidavuse, stabiilsuse ja kaitse laias valikus välitegevustes.

Peaaegu sajandi pikkuse ajalooga LOWA jätkab traditsioonilise jalatsivalmistamise tehnikate kasutamist, ühendades samal ajal kaasaegseid tehnoloogiaid ja materjale. See vana maailma meisterlikkuse ja tipptasemel uuenduste kombinatsioon võimaldab LOWA-l pakkuda jalatseid ja saapaid, mis pakuvad erakordset sobivust, mugavust ja vastupidavust erinevatel maastikel ja erinevates ilmastikutingimustes.

LOWA tootevalik hõlmab laia valikut jalatseid, mis on loodud vastama igal tasemel väliseikluste huvilise vajadustele, alates juhuslikest matkajatest kuni professionaalsete mägironijateni. Iga jalatsipaari testitakse reaalsetes tingimustes, et tagada nende vastavus brändi rangeimatele kvaliteedi- ja kasutusstandarditele.

Jätkusuutlikkus ja keskkonnaalane vastutustunne on LOWA põhiväärtused. Ettevõte kasutab keskkonnasõbralikke tootmisprotsesse ja materjale, püüdes minimeerida oma keskkonnamõju, pakkudes samal ajal tooteid, mida väliseikluste huvilised saavad usaldada ja millele toetuda. Globaalse kohaloleku ja suurepärase mainega LOWA jätkab eelistatud valikuna inimestele, kes otsivad vastupidavaid ning mugavaid välisjalatseid.

Vähem
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.