Kohaletoimetamise viisid Eestis

Kui kodulehel on märgitud, et toode on laos, siis paneme selle teele kohe peale makse laekumist. Edasi sõltub tarneaeg valitud kohaletoimetamise viisist.

Juhul kui tootele on märgitud staatus 'Laos', kuid allpool on lisatud tarneaeg, siis rakendub tootele täpsustautd tarneaeg. Mõni toode asub meil teises laos ning pole võimalik kohe välja saata.

Juhul kui kodulehel on märgitud, et toode pole laos, siis on täpsustatud ka kogu protsessi tarneaeg. Selliseid tooteid on võimalik ikka tellida, küll mõningase ooteajaga.

  

SmartPost - 3,30€

Kaup saadetakse Teie valitud Itella SmartPost pakiautomaati! Peale makse laekumist jõuab pakk automaati reeglina 1-2 tööpäeva jooksul.

Palun täpsustage oma pakiautomaat tellimuse kommentaarides!

Pakiautomaatide asukohad leiad siit

  

Omniva Standardpakk - 3,90€

Pakk saadetakse Teie lähedalasuvasse postkontorisse, kust teatise alusel saate selle kätte! Peale makse laekumist jõuab pakk automaati reeglina 1-5 tööpäeva jooksul.

  

Omniva pakiautomaat - 3,80€

Pakk saadetakse Teie valitud Omniva pakiautomaati! Peale makse laekumist jõuab pakk automaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul.

Palun täpsustage oma pakiautomaat tellimuse kommentaarides!

Pakiautomaatide asukohad leiad siit

  

Omniva ELS Kuller Pluss - 5€

Pakk saadetakse Teie täpsustatud aadressile! Peale makse laekumist ja meiepoolset postitamist jõuab pakk reeglina kohale järgmiseks tööpäevaks.