Steelcore üksikvõitleja varustuskomplekt - konfigureeritud täpselt vastavalt Sinu vajadustele!

Steelcore üksikvõitleja varustuskomplekt on loodud abivahendiks kaitseliitlase ja kaitseväelase varustuse ostmiseks ja haldamiseks.

Meie meeskond on eelnevalt struktureerinud varustuse eri kategooriatesse ja valinud välja parimad varustuselemendid, mis vastavad kasutajate nõuetele. Kasutades Steelcore konfiguratsioonitabelit, saad kohandada oma varustuse komplekti, et see vastaks täpselt sinu vajadustele. See süsteem võimaldab kaitseliidu liikmetel mõista, milline varustus on hädavajalik ja mida veel lisada.

Kuidas aitab mind Steelcore varustuskomplekti konfiguraator?

Säästa aega - oleme loonud valiku parimatest toodetest, et Sa ei peaks käima läbi kogu e-poe tootevalikut. Saad osta kõik tooted ühest kohast!

Säästa raha - ostes varustuse komplektina, teeme Sulle eraldi allahindluse ja aitame säästa ka raha.

Kuidas näeb välja Steelcore varustuse konfiguraator ning kuidas seda kasutada?

Steelcore on loonud lihtsa varustuskonfiguraatori online Google Sheets keskkonda. Täida tabel vastavalt vajadustele ning meie juba näeme tulemust.

Tablis on välja toodud erinevad sõdurivarustuse tootekategooriad. Saad ära märkida, mis tooted ja kategooriad on juba täidetud. Selle põhjal näed ära lüngad varustuses ning vastavalt soovidele saad konfigureerida puuduolevatest elementidest vajaliku komplekti.

Kuidas see protsess töötab?

Steelcore varustustabel on mugavalt kättesaadav online'is Google Sheets keskkonnas. Täida ära lihtne vorm ning saadame Sulle tabeli otse emaili peale.

Kui tabel on täidetud ja soobid komplektile hinnapakkumist, saada tabeli link tabelis näidatud emaili peale.

Kõige rohkem 24 tunni jooksul saadame välja personaalse hinnapakkumise koos variandiga individuaalseks konsultatsiooniks telefoni teel, emailis või Tallinna kontoris.

Mis sisaldub personaalses pakkumises?

Võtame sisendiks Sinu saadetud varustustabeli konfiguratsiooni ning saadame pakkumise valitud toodetele. Pakume juurde ka personaalset konsultatsiooni, kui soovid lisainfot toodetest. Näiteks, milline plaadikandja komplekt vastab kõige paremini nõuetele või näiteks millised riietuselemendid on oluliselt paremad laost väljastatavast varustusest.

Üksikvõitleja varustuskomplektidele kehtib ka soodushind! Vastavalt konfiguratsioonile teeme toodetele eraldi allahindluse. Teame, et suurema komplekti soetamine on kulukas tegevus, seega pakume kaitseliitlastele tuge varustuse soetamisel.

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.