Mil-Tec ABS karabiinid (oliivroheline)

Mil-Tec ABS Karabiinid (oliivroheline)

Laos: tarne 1-3 tööpäeva
3,90 €
Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Mil-Tec ABS karabiinid on kerged ja vastupidavad ABS termoplastikust valmistatud mitmekülgsed tarvikud, mis sobivad suurepäraselt varustuse kinnitamiseks ja esemete riputamiseks.

NB! Ei sobi mägironimisel jmt. tegevustel kasutamiseks!

 

Mil-Tec ABS Karabiinid on praktiline ja mitmekülgne tarvik, mis on mõeldud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka nõudlikeks välitingimusteks. Valmistatud vastupidavust silmas pidades, see karabiin on ideaalne varustuse kinnitamiseks, esemete riputamiseks või isegi võtmehoidjana. Kuigi see ei ole mõeldud ronimiseks, pakub see head tugevust ja usaldusväärsust paljude teiste rakenduste jaoks.

Toote omadused:

  • Materjal: Valmistatud ABS Termoplastikust, see karabiin on kerge, kuid vastupidav, suutes taluda kasutust ilma paindumise või murdumiseta.

  • Disain: Omab vedruga lukustatavat liigendit, mis võimaldab kiiret ja turvalist kinnitamist laiale valikule kinnituskohtadele.

  • Funktsionaalsus: Ideaalne varustuse kinnitamiseks seljakottide külge, tööriistade riputamiseks garaažis või võtmete ja teiste väikeste esemete organiseerimiseks.

  • Kompaktne ja kerge: Selle kompaktne suurus ja kergus teevad selle kandmise taskus või kinnitamise seljakotile lihtsaks, muutes selle kaasaskantavaks ja mugavaks.

  • Mitmekülgsus: Sobib mitmesugusteks mitte-ronimisega seotud kasutusaladeks, nagu matkamine, reisimine ja muu.

  • Vastupidavus: Disainitud korrosiooni taluma ja rasketes keskkondades vastu pidama, tagades pikaajalise kestvuse ja järjepideva kvaliteedi.

Spetsifikatsioonid:

  • ABS Plastik
  • Pikkus: ca. 8,3 cm

Mil-Tec Karabiin on hädavajalik tööriist kõigile, kes vajavad usaldusväärset viisi oma varustuse haldamiseks, pakkudes lihtsat kasutamist ja turvalist haaret, stiilses ja vastupidavas pakendis.

NB! Ei sobi mägironimisel jmt. tegevustel kasutamiseks!

15921001
29 Tooted
No reviews

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.