Helikon Competition Meditsiini paun (roheline)

Toode on valmistatud kvaliteetsest Cordura® 500D materjalist. 

Ühildub MOLLE süsteemiga

Kinnitatav nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Sisu on kiiresti eemaldatav.

Saadavus: Toodet pole hetkel laos

39,90 €

Sarnased tooted

Tõmblukuga suletav, käesangatega kott, esiküljel ja sees lukuga suletavad taskud dokumentidele.

39,90 €

Kokkuvolditav tasku tühjadele salvedele, suletav takja- ja nöörkinnisega. Tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas öös.

21,90 €

Vestile või vööle kinnitatav varustustasku tühjadele salvedele.

22,90 €

Med-vahendite tasku jaomeedikule, koosneb kahest vahest, mis on kolmest küljest lukuga avatavad, koti sees taskud ja kummiaasad med-vahendite ja dokumentide paigutamiseks, tagumisel seinal MOLLE-kinnitus, jalale kinnitamise võimalus, tasku põhjas öös.

57,90 €

Tasku raadiole, suletav takja- ja nöörkinnisega, lisaks klapp, tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas öös

16,90 €

Universaalkabuur püstolitele PM, Sig Sauer, HK USP jne. MOLLE-süsteemiga kabuur püstolile PM, HK USP, Sig Sauer jne. Saab kanda ka 5 cm või 7,5 cm laiusel vööl. Sobib MOLLE-vestile või MOLLE-jalaplaadile. Komplektis kabuur, 2 erineva suurusega vahetatavat sisepatja (vastavalt püstoli suurusele), kuuskantvõti.

33,50 €

Püstolikabuur püstolile USP, tagaseinal MOLLE-kinnitus

16,90 €

MOLLE universaalne tasku.Mahutab näit. 6 M4/M16 salve.Tasku kattel takjapael embleemi või lipu kinnitamiseks.Komplektis ka takjapaela teine pool.Mõõdud: 20x20cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA)

14,50 €
Laos

MOLLE tasku väikesele raadiosaatjale.Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

7,00 €
Laost otsas
Laost otsas

Condor universaalne MOLLE tasku mahutab erinevas suuruses žgutte - nii CAT žgutt kui ka SOFTT-W. Vastavalt vajadusele reguleeritav. Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

8,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Tugevdatud seintega ning pehmendatud sisuga tasku kaitseprillidele.Kinnitatav nii vööle kui MOLLE vestile.Mõõdud: 17,5 x 7,5 x 6,5 cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

13,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Condor universaaltaskul on kolm sisemist taskut ning üks väike vinüültasku. Saab kanda eraldi kui ka MOLLE süsteemil. Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

16,90 €
Laos

Kokkuvolditav MOLLE tasku tühjadele salvedele või muule varustusele.Kinnitatav nii vööle kui MOLLE vestile.Mõõdudkokkuvoldituna: 12 x 12 cmlahtivoldituna: 20 x 21 cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

13,90 €
Laos

MOLLE tasku veepudelile või termosele.Mahutab kuni 750 ml anuma.Mõõdud: 20 x 10 x 8 cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

15,90 €
Laos

Condor MA77 Utility väiksemõõduline varustuse/vidina tasku. Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

13,50 €
Laost otsas
Laost otsas

MOLLE universaaltasku.Pealt lukuga suletav.Mõõdud: 23x13cmSügavus: 9cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

14,90 €
Laos

Eemaldatavate õlarihmadega veekott koos 2,5L sisuga.Kantav ka ilma MOLLE vestita.Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

44,90 €
Laos

Condor varustusetasku.Suur peamine tasku.Esiküljel väike lukuga suletav eraldi tasku.Mõõdud: 16x18x4 cmVärv: oliiviroheline 

16,50 €
Laos

MOLLE EMT (Emergency Medical Technician) tasku.Laius: 12,5 cmKõrgus: 17,5 cmSügavus: 6,5 cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

16,90 €
Laos

Kvaliteetne, suure korgiga (lihtne puhastada) veekoti sisu.Uue disainiga huulik!Mahutavus: 2,5LVärvus: oliivTootja: Condor (USA) 

19,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Condor Side Kick tasku on väike admin tasku, mis mahutab 2x A6 märkmiku, mitmeid erinevas suuruses kirjutusvahendeid, taskunoa, taskulambi jpm. 

18,90 €
Laos

Kokkuvolditav MOLLE tasku tühjadele salvedele.Kinnitatav nii vööle kui MOLLE vestile.Mõõdud: 25 x 30 cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

18,90 €
Laos

Kitsas lahingvöö.Vööl kaks rivi MOLLE kinnitusi.4 D-rõngast trakside kinnitamiseks.Külgedel avaused reiepaneelide kinnitamiseks.Siseküljel kolm pehmendavat ja libisemist takistavad takjakinitusega patja.Sisemist rihma ei ole komplektis.Laius:Värvus: oliivSaadaval mõõdud:S 89 cmM 98 cmL 105 cmAntud pikkused on lahingöö pikkused ilma sisemise rihmata.

29,90 €
Osaliselt laos
Laost otsas

MOLLE tasku raadiosaatjale.Mõõdud: 11x20x5 cmVärvus: mustMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA)

12,50 €
Laost otsas
Laost otsas

Condor universaalne MOLLE tasku mahutab erinevas suuruses žgutte - nii CAT žgutt kui ka SOFTT-W. Vastavalt vajadusele reguleeritav. Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

7,90 €
Laos

Kolmest küljest lukuga avatav, esiseinal paelad MOLLE-süsteemsete taskute kinnitamiseks, sees taskud ja kummiaasad varustuse kinnitamiseks, tagaseinal MOLLE-kinnitus, põhjas niiskuse väljumiseks öös. Tekstiillukuga eraldatav risti-märk.

17,00 €