Gerber Strongarm Nuga
Gerber Strongarm Nuga
Gerber Strongarm Nuga
Gerber Strongarm Nuga

Gerber Strongarm Nuga

Laos: tarne 1-3 tööpäeva
115,90 €
Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Gerber StrongArm on vastupidav fikseeritud teraga nuga, mille 12,9-sentimeetrine, 420HC terasest tera, kummist teemanttekstuuriga käepide ja mitmekülgselt kantav tupp teevad selle ideaalseks valikuks sõjaväelastele, ellujääjatele ja matkahuvilistele.

 

Gerber StrongArm nuga on fikseeritud teraga nuga, mis on loodud kõige raskemate ülesannete hõlpsaks ja usaldusväärseks täitmiseks. Sellel on täispeaga 420HC terasest tera, mis pakub erakordset tugevust ja noatera säilimist. Tera pikkus on 12.9 sentimeetrit, muutes selle sobivaks erinevateks lõiketöödeks.

Üks StrongArmi silmapaistvamaid omadusi on selle teemanttekstuuriga kummist käepide, mis pakub kindlat ja mugavat haaret igas olukorras, olgu see märg või kuiv. Käepideme disain sisaldab ka klaasipurustajat noa alusosas, mis on efektiivne kasutamiseks hädaolukordades.

Nuga on varustatud modulaarse tupe süsteemiga, mis võimaldab kohandatavaid kandmisvõimalusi. Tupp on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja on kavandatud kinnitamiseks mitmel viisil, sealhulgas vööl, MOLLE-l või jala küljes, tagades, et nuga on alati kergesti kättesaadav.

Oma vastupidava konstruktsiooniga on Gerber StrongArm loodud teenima sõjaväelasi, ellujääjaid ja matkasõpru, kes nõuavad oma seiklusteks usaldusväärset nuga. Selle tasakaalustatud disain koos vastupidavusega teeb sellest asendamatu tööriista laias valikus matka- ja taktikalistes rakendustes ning koos vastupidavusega teeb sellest asendamatu tööriista laias valikus matka- ja taktikalistes rakendustes.

554565.001
1 Ühik
No reviews
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.