Gerber Ultimate Nuga (roheline)
Gerber Ultimate Nuga (roheline)
Gerber Ultimate Nuga (roheline)
Gerber Ultimate Nuga (roheline)

Gerber Ultimate Nuga (roheline)

Tellimisel: 1-3 nädalat
71,90 €
Maksudega

Gerber Ultimate noa tera on täispikkuses roostevabast terasest. Gerber ultimate on tekstureeritud kummist käepideme ja mitmete ellujäämisfunktsioonidega varustatud tööriist, mis on hädavajalik kaaslane igale väliseiklusele ja ellujäämissituatsioonile.

 

Gerber Ultimate nuga on vastupidav ja mitmekülgne ellujäämistööriist, mis on loodud matkajate ja ellujääjate nõudmiste täitmiseks. Gerber Ultimate noa tera on täispikkuses, kõrge süsinikusisaldusega roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse ja usaldusväärsuse mitmesugustes välitingimustes. Tera on osaliselt sakiline, pakkudes mitmekülgsust, erinevate materjalide lõikamisel- alates nöörist kuni puiduni,.

Gerber Ultimate noa silmapaistvaim omadus on selle tekstureeritud kummist käepide, mis pakub kindlat ja mugavat haaret isegi märgades tingimustes. See disain vähendab libisemise ohtu, suurendades kasutamise ohutust.

Lisaks on nuga varustatud mitmete ellujäämisomadustega, sealhulgas tulepulgaga, mis on integreeritud noatuppe. Sisseehitatud teemantteritaja on noatera käigu pealt hooldamiseks, ning hädaolukorraks on vile hädasignaalide andmiseks. Noa tupp on disainitud praktilisust ja vastupidavust silmas pidades- lukustusmehhanismiga, mis hoiab nuga kindlalt paigas.

Gerber Ultimate nuga ei ole lihtsalt lõikeriist; see on terviklik ellujäämissüsteem, mis on loodud pakkuma usaldusväärsust, funktsionaalsust ja meelerahu looduses. Olgu tegemist laagriplatsi ettevalmistamise, hädaolukorras varjualuse tegemise või lihtsalt looduse nautimisega, Gerber Ultimate nuga on hädavajalik kaaslane igal seiklusel.

Spetsifikatsioonid:
• Pikkus: 25.5 sentimeetrit
• Kaal: 312 grammi

554596
No reviews

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.