Direct Action Madala Profiiliga Teleskoopnuia...
Direct Action Madala Profiiliga Teleskoopnuia...
Direct Action Madala Profiiliga Teleskoopnuia Tasku (must)
Direct Action Madala Profiiliga Teleskoopnuia Tasku (must)

Direct Action Madala Profiiliga Teleskoopnuia Tasku (must)

Tellimisel: 1-3 nädalat
39,90 €
Maksudega

DirectAction Madala Profiiliga teleskoopnuia tasku on disainitud igapäevaseks ja taktikaliseks kasutamiseks, pakkudes vastupidavat materjali, mugavat kandmissüsteemi ja modulaarset kinnitust, mis teeb sellest ideaalse valiku varustuse diskreetseks ja kättesaadavaks hoiustamiseks.

 

DirectAction Madala Profiiliga Teleskoopnuia Tasku on valmistatud kõrge kvaliteediga vastupidavast nailonist, ning on mõeldud korrakaitseorganitele, turvatöötajatele ja relvajõududele, kes vajavad kiiret ja diskreetset juurdepääsu oma nuiale. See tasku ühendab funktsionaalsuse ja mugavuse, tagades et teie nui on alati valmis, kui seda vaja läheb.

Põhiomadused:

  • Vastupidav disain: Valmistatud täies ulatuses nailonist, see tasku on disainitud taluma ja vastu pidama igapäevasele kasutusele mistahes keskkonnas.

  • Kiire kättesaadavus: Avatud pealsega disain võimaldab nuia kiiresti võtta välja ja tagasi panna, tagades et saate kriitilistes olukordades kiiresti reageerida.

  • Mitu kandmisvõimalust: Varustatud allosas avaga, tasku mahutab nii kokkuvolditud kui ka fikseeritud nuiasid, pakkudes paindlikkust selle osas kuidas te oma varustust kannate.

  • Diskreetne profiil: Selle kitsas disain tagab, et nuia saab kanda märkamatult, võimaldades varjatud kandmisvõimalusi riiete all ilma kättesaadavust ohverdamata.

  • Lihtne kinnitussüsteem Velcroga: Velcro-põhine kinnitussüsteem võimaldab kiiret kinnitamist või eemaldamist vöölt, ilma et peaks vöö lahti tegema, tagades et teie varustuse seadistus on kiirelt kohandatav.

  • Üldine ühilduvus: Disainitud sobima kuni 45 mm laiuste vöödega, see tasku on mitmekülgne ja ühildub laia valiku vöö laiustega, sobides erinevate kasutajate eelistustega.

  • Ühilduvus enamike teleskoopnuiadega: See kott on disainitud mahutama enamikku teleskoopnuiasid, muutes selle universaalseks lahenduseks olulise varustuse kandmisel.

Tehnilised andmed:

  • Materjal: Valmistatud täies ulatuses vastupidavast nailonist.
  • Mõõtmed: Kompaktne ja kerge, suurus 105 x 40 x 25 mm.
  • Kaal: Ülimalt kerge, vaid 27 g, minimeerides seeläbi lisakoormust.

DirectAction Madala Profiiliga Teleskoopnuia Tasku on ideaalne lisavarustus igaühele, kes hindab efektiivsust, diskreetsust ja valmisolekut. Olgu tegemist teenistusülesande või harjutamisega, see tasku tagab, et teie nui on turvaliselt hoitud ja kohe kättesaadav, suurendades seeläbi teie valmisolekut igas olukorras.

No reviews
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.