Lasting Matkasokid Coolmaxiga OLI 620

Lasting Matkasokid Coolmaxiga OLI 620

Laos
8,90 €
Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Astuge maastikule Lasting OLI matkasokkidega – need pole mingid tavalised lao niidisokid, vaid strateegiline liitlane teie jalgadele. Disainitud sõdurile, kes teab, et iga samm on oluline. Eriti asendamatud on need suvistel matkadel.

Sokkide suurus

 

- Coolmax: Need sokid on nagu eriüksus, valmistatud erilisest nelja kanaliga, vett hülgavast COOLMAX kiust. Need pole lihtsalt sokid; need on niiskust eemaldavad imetegijad, hoides teie jalad kuivana ja mugavana, kui liigute läbi keeruliste ja kuumade maastike.

- Vastupidavus teenistuses: Varba- ja kannasektsioonid on tugevdatud sileda kahekordse kudumiga, muutes need piisavalt tugevaks, et vastu pidada isegi ajateenijale.

- Jõudlust tõstev kangas: 70% Coolmax materjaliga valmistatud sokid on nagu kõrgjõudluse mootor teie jalgadele. Need eemaldavad kiiresti niiskuse nahalt, suurendades füüsilist sooritusvõimet ja mugavust, olgu tegemist taktikalise operatsiooni või lõõgastava matkaga.

- Optimeeritud aktiivsele seiklejale: Ideaalne neile, kes otsivad taktikalisi sokke, saapassokke, suveks sobivaid sokke, mis pakuvad kvaliteeti ja funktsionaalsust. Need sokid on loodud sõdurile/matkajale, kes nõuab mugavust ja sooritusvõimet igas sammus.

- Tänapäevased strateegilised materjalid: 13% PAD, 10% Siltex POP ja 7% Lycra segu. 

Tõmmake jalga paar OLI matkasokke ja olge valmis kõigeks, mida matk või missioon teie teele viskab. Olgu tegemist pikema marssimisega päikese all või varjatud manöövriga karmil maastikul, need sokid on teie jalgade parim kaitse. Püsige jahedana, püsige kuivana ja mis kõige tähtsam, püsige alati sammu võrra ees.

OLI-620
7 Tooted
No reviews

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.