Muud vahendid  Siin on 11 toodet.

Lahingkannatanu käsitlemisel kasutatav MIST(AT) kaart. Lamineeritud, veekindel kaart sobib kasutamiseks ka märgades tingimustes. Vastupidav tugevatele füüsilistele kahjustustele. Kasutatav tavalise kilemarkeriga. Kahepoolne - ühel pool MIST(AT), teisel pool joonis kannatanu kehast. Oma kompaktsuse tõttu mahub igasse taskusse-sahtlisse. Laius: 76mm Pikkus:...

1,25 €
Laost otsas
Laost otsas

Kvaliteetsed Bear Claw nitriilkindad on spetsiaalselt välja töötatud lahingmeedikule või erakorralise meditsiini töötajale. 100% nitriilmaterjal on allergeenidevaba (mida näiteks latekskindad pole). 

1,20 €
Laost otsas
Laost otsas

HALO Chest Seal õhkrinnaplaastrid, mis on mõeldud õhkrinna ravimiseks. Omadused: Komplektis 2 plaastrit Toodetud USA-s Mõeldud ühekordseks kasutamiseks reaalolukorras

29,50 €
Laost otsas
Laost otsas

Kaitsekindaid kasutatakse käte kaitsmiseks mustuse ja erinevate vedelike eest. Enne kaitsekinnaste kasutamist veenduge, et kindad oleksid terved. Ärge kasutage aegumis kuupäeva ületanud kindaid, sest need ei pruugi tagada täielikku kaitset.Kaitsekindad on ilma puudrita ja mõeldud ühekordseks kasutamiseks.   Materjal: Nitriil Värvus: Sinine

0,30 €
Laos

Patenteeritud 3-kanaline õhuliikumise disain Komplektis kaks plaastrit nii sisenemis- kui ka väljumishaava jaoks Plaastril on väga tugev ning vastupidav liim, millega kleepub tugevalt isegi higise ja märja keha külge

28,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Puugieemaldaja on mõeldud puukide eemaldamiseks nii inimestelt kui loomadelt. Tootel on kolmes suuruses sälgud, millega on lihtne eemaldada erineva suurusega puuke.

2,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Termotekk on vajalik igas esmaabikomplektis ja kindlasti tarvis matkates kaasas kanda. Pakend on väike ja mahub jope taskusse ning samas piisavalt suur, et katta inimese keha pealaest jalatallani. Termotekki kasutatakse kannatanu kaitsmiseks, vihma, jahtumise või ülekuumenemise eest.

5,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Condor universaalne MOLLE tasku mahutab erinevas suuruses žgutte - nii CAT žgutt kui ka SOFTT-W. Vastavalt vajadusele reguleeritav. Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

8,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Pintsett – 12,5 cm – ühekordne, steriilselt pakendatud Ühekordne, steriilselt pakendatud pintsetid nii tavakasutuseks kui ka meditsiiniasutustele.

0,50 €
Laos

Asept sprei – antiseptiline lahus pindmiste haavade ja marrastuste desinfektsiooniks Asept puhastab ja desinfitseerib pisemad haavad, kriimustused ja vigastused. Seda saab kasutada ka putukahammustuste korral ning naha ärrituse vähendamiseks päikesepõletuse korral. 

4,90 €
Laost otsas
Laost otsas
Kuvatud 1 - 11 kokku 11 tootest