Magamiskotid  Siin on 15 toodet.

Carinthia Tropen on kerge ja kompaktne suvine magamiskott. Niiskuse läbilaskvuse ja hea hingavuse tõttu sobib see kott ka palavamateks ja niiskemateks suveöödeks. Pea piirkonnas asub sääsevõrk, mis takistab tüütutel putukatel magajat segamast.

129,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Whistler (195cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne suvine magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on lame ja avatud.  

29,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Kansas (195cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne kolme aastaaja magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on soojustatud.

49,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Fairbanks (190cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne kolme aastaaja magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on soojustatud. Seljaosa on 2000mm...

54,95 €
Laos

Grand Canyon isolatsioon-matt on õhuke, kerge ning hea vahend isolatsiooniks. Sobib väga hästi külmemateks aegadeks magamismati alla, et eraldada matti ja keha külmast maapinnast. Kaal vaid 26 grammi! Mõõtmed on 34x44cm.

2,00 €
Laos

DEFENCE 4 on populaarseim ja enimmüüdud kõigisse tingimustesse sobiv magamiskott, millel on suurepärane kaalu, pakitud suuruse ja kasutusomaduste suhe. See on end hästi tõestanud magamiskott kolmeks aastaajaks, mida on külmadel öödel 100% edukusega kasutatud nii avalooduses kui lumekoobastes. Tõmblukul on väljaspool kaitsev klapp, mis hoiab tuule ja...

179,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Nordisk Abel +10 on ideaalne magamiskott suviseks või soojemaks kevad-sügisperioodiks. Munakujuline konstruktsioon pakub parima tasakaalu soojustuse, mugavuse ja liikumisruumi vahel. Mugavust lisab magamiskotile ka selle pehme vooder.

79,95 €
Laos

Nordisk Abel -2 on ideaalne magamiskott külmemateks öödeks erinevatel hooaegadel.

89,95 €
Laos

Nordisk Puk -2 on ideaalne magamiskott külmemateks öödeks erinevatel hooaegadel. Magamiskott on ehitatud mummy-shape konstruktsiooniga, mis tagab kõige parema soojapidavuse.

79,95 €
Laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 15 tootest