Vestid ja taskud  Siin on 71 toodet.

Warrior DCS (Dynamic Combat System) on kerge, kuid vastupidav plaadikandja, mis on end tõestanud mitmetes lahingutes ja konfliktides. Mahutab kuni Large suuruses kaitseplaadid nii ette kui ka taha ning 6'' x 8'' plaadid küljetaskutesse. Küljetaskud on eemaldatavad.

174,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Lukuga suletav tasku, mis mahutab kuni liitrise veepudeli. Saab kinnitada nii MOLLE ribadega kui ka viie erineva D-rõngaga mujale varustuse külge. Sobiva rihmaga saab taskut kanda ka üle õla. Takjakinnitused ees ja peal võimaldavad embleeme lisada. laius - 22cm läbimõõt - 10cm kaal - 140g materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

20,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Baribal tühja salve tasku on valmistatud kasutades võimalikult vähe õmblusi, seega on tasku eriti vastupidav. Tasku ülaosa on jäigast materjalist, mille abil suudab avaus säilitada ovaalset kuju. See teeb salve viskamise taskusse väga lihtsaks. Tasku põhjas on tugev võrk, mis laseb läbi vee, niiskuse ja mustuse. Kinnitada saab nii vööle, MOLLE ribadega...

29,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 4 riba ning kõrgus 2 riba. laius - 10cm kõrgus - 6cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

17,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 4 riba ning kõrgus 4 riba. laius - 10cm kõrgus - 10cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

20,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 2 riba ning kõrgus 2 riba. laius - 6cm kõrgus - 6cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

14,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 1 riba ning kõrgus 2 riba. laius - 4cm kõrgus - 6cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

12,90 €
Laos

Lihtne pealt lahtine 'FAST' tüüpi püstolisalve tasku. Salvetasku seinad on n.ö avatud ning see võimaldab mahutada erineva suuruse ja kujuga salvesid. Pealt lahtine ehitus võimaldab salve kiirelt taskust välja saada. Kunstnahast sisu suurendab haakuvust ning väldib salve väljakukkumist. laius - 4cm kõrgus - 11cm sügavus: 2cm materjal: 560D Cordura värvus:...

9,90 €
Laos

Lihtne klapiga salvetasku, mis mahutab 2x M4 tüüpi salve. Valmistatud vastupidavast Cordura kangast kasutades korralikke õmblusi.  Tasku siseosa on katud kunstnahaga, mis parandab haakuvust, et salved välja ei kukuks. Samas teeb see taskut veel vastupidavamaks ja tugevamaks. laius - 7cm kõrgus - 16cm sügavus: 4,5cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger...

12,38 € 16,50 € -25%
Reduced price!
Laos

Väike varustuse tasku molle kinnitusega

17,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Keskmise suurusega universaaltasku, molle kinnitusega

18,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Suur universaaltasku, molle kinnitusega

23,90 €
Laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 71 tootest