Muud taskud  Siin on 45 toodet.

Lukuga suletav tasku, mis mahutab kuni liitrise veepudeli. Saab kinnitada nii MOLLE ribadega kui ka viie erineva D-rõngaga mujale varustuse külge. Sobiva rihmaga saab taskut kanda ka üle õla. Takjakinnitused ees ja peal võimaldavad embleeme lisada. laius - 22cm läbimõõt - 10cm kaal - 140g materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

20,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Baribal tühja salve tasku on valmistatud kasutades võimalikult vähe õmblusi, seega on tasku eriti vastupidav. Tasku ülaosa on jäigast materjalist, mille abil suudab avaus säilitada ovaalset kuju. See teeb salve viskamise taskusse väga lihtsaks. Tasku põhjas on tugev võrk, mis laseb läbi vee, niiskuse ja mustuse. Kinnitada saab nii vööle, MOLLE ribadega...

29,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 4 riba ning kõrgus 2 riba. laius - 10cm kõrgus - 6cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

17,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 4 riba ning kõrgus 4 riba. laius - 10cm kõrgus - 10cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

20,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 2 riba ning kõrgus 2 riba. laius - 6cm kõrgus - 6cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

14,90 €
Laos

Lihtne tõmblukuga varustusetasku - seest tühi ning lahterdus puudub. See võimaldab kasutajal kogu ruumi oma äranägemise järgi kasutada. Suurus on määratletud MOLLE ribadega - laius 1 riba ning kõrgus 2 riba. laius - 4cm kõrgus - 6cm materjal: 560D Cordura värvus: ranger green Valmistatud Poolas!

12,90 €
Laos

Väike varustuse tasku molle kinnitusega

17,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Keskmise suurusega universaaltasku, molle kinnitusega

18,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Suur universaaltasku, molle kinnitusega

23,90 €
Laos

Raadiosaatja tasku, molle kinnitus ja reguleeritav väga erinevate disainidega saatjate jaoks.

22,50 €
Laos

Veekoti tasku molle kinnitusega. Mahutab kuni 3L-e veekoti, peal on 2 taskut ja molle kinnitus veel muude taskute lisamiseks.

72,90 €
Laos

Värvus: Kaitseväe digilaik Lisainfo: Sobib Fiskarsi, Gerberi ja sarnastele kokkupandavatele jalaväelabidatele.

17,50 €
Laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 45 tootest