Magamisvarustus  Siin on 37 toodet.

Terasest telgivaiad, 10 tükki pakis.Tootja: BushcraftVaia pikkus: 18cm

4,50 €
Laos

Insulated Static V Recon talvine täispuhutav magamisalus on mitmekülgne, vastupidav, kerge ja sõjaväeliseks kasutamiseks mõeldud. Keha järgi kaardistatud V kambri konstruktsioon piiriab õhu liikumist, mis aitab säilitada soojust ning tekitab ergonoomilise toetuse.

119,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Carinthia Tropen on kerge ja kompaktne suvine magamiskott. Niiskuse läbilaskvuse ja hea hingavuse tõttu sobib see kott ka palavamateks ja niiskemateks suveöödeks. Pea piirkonnas asub sääsevõrk, mis takistab tüütutel putukatel magajat segamast.

129,90 €
Tellimisel: 5-10 tööpäeva

Grand Canyon telgid on valmistatud vastupidavast materjalist järgides kõrgeid nõudeid. Richmond telk on mõeldud kasutamiseks ühele inimesele koos varustusega. Kaalult kerget telki on väga lihtne ja kiire üles seada. Sobib kasutamiseks erinevates keskkondades ning ilmastikutingimustes. Ideaalne varjualune matkale või kasvõi metsa õppusele.

89,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Whistler (195cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne suvine magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on lame ja avatud.  

29,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Kansas (195cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne kolme aastaaja magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on soojustatud.

49,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Fairbanks (190cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne kolme aastaaja magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on soojustatud. Seljaosa on 2000mm...

54,95 €
Laos

Grand Canyon Cruise seeria isetäituvate alusmattide hulgast leiate nii õhemaid kui ka paksemaid matte. Alusmattide materjalidest on eemaldatud kõik PVC materjal, et oleks magamine veelgi mugavam ja tervislikum. Cruise 3.0 on kõige õhem ja tavalisem isetäituv alusmatt, mis sobib pikemateks matkadeks, suuremaks istumisaluseks või metsa õppustele.

39,95 €
Laos

Grand Canyon Cruise seeria isetäituvate alusmattide hulgast leiate nii õhemaid kui ka paksemaid matte. Alusmattide materjalidest on eemaldatud kõik PVC materjal, et oleks magamine veelgi mugavam ja tervislikum. Cruise 5.0 on mugav isetäituv alusmatt, mis sobib pikemateks matkadeks, suuremaks istumisaluseks või metsa õppustele.

59,95 €
Laost otsas
Laost otsas

Grand Canyon Cruise istumisalus-padi on kerge ja kompaktne - lihtne kaasa võtta kas matkale, kontserdile, lõkkeõhtule või metsa õppusele. Komplektis kaasas ka kandekott. Isolatsiooni paksus 3mm. Suurus kokkupakituna 35x6cm. Kaal vaid 140 grammi!

11,95 €
Laost otsas
Laost otsas
Kuvatud 1 - 12 kokku 37 tootest