Riided ja jalatsid  Siin on 176 toodet.

Uus

Suuavata balaclava on varustuse baaselement, mis maskeerib, soojendab ja varjestab, olles samal ajal väga hingav.

21,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat
Uus

Üks suurus 92% polüester 8% elastaan

12,90 €
Laos

UF PRO® Combat Shirt Striker XT Gen.2 on ekstreemselt mugav tänu oma disainile, materjalile ja air/pac® õlapehmendustele. Särk kuivab kiiresti ja omab võimalust kasutada sisemisi küünarnuki kaitsmeid.

124,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

UF PRO Striker XT Gen.2 ei paku ainult usaldusväärset kaitset põlvedele ja funktsionaalseid taskuid vaid ka täielikku liikumisvabadust ja maksimaalset mugavust.

199,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Lowa saapahooldus komplekt on mõeldud kasutamiseks erinevat värvi saabastel. Komplekt sisaldab saapaharja, hoolduskreemi ja Water Stop spreid.

29,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Eesti digilaiguga kergekaalulisest Ripstop kangast panama müts.

28,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

UNISEX militaarjakk ÜLO, mis on valmistatud Eesti digilaiguga Ripstop kangast.

127,90 €
Laos

Eesti digilaiguga lahingpüksid. Üliergonoomilise lõikega SIRIUS püksid on mõeldud lahingutegevuseks. Pükste unikaalne lõige on väljatöötatud koostöös erioperatsioonigrupi ja missioonisõduritega.

185,90 €
Laos

Lahingvormi särk GEIRI on väljatöötatud koostöös erioperatsioonigrupi ja missioonisõduritega. Kuulivestialuse särgi kehaosa on Eesti digilaiguga spetsiaalsest niiskust juhtivast tehnilisest kangast. Varrukad ja püstkrae on Eesti digilaiguga Ripstop kangast. Tänu tasku tehnoloogilisele lahendusele sobivad GEIRI-le erinevad küünarnuki tugevdused!

115,90 €
Laos

Aastaringseks kasutuseks mõeldud UNISEX suvised püksid UNO. Valmistatud Eesti digilaiguga Ripstop kangast. Pükste tehniline lahendus ning funktsionaalsete detailide läbimõeldud asetus garanteerib vajaliku liikumisvabaduse ja kasutusmugavuse ka kõige keerulisemates oludes.  

107,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Tactical seeria kindad Mechanix FastFit Covert on elastse avatud randmeosaga, tänu millele käib kinnaste kättepanek ja ära võtmine väga kiirelt. Peamised kasutusvaldkonnad:– korrakaitse– taktikalised ülesanded– laskesport

17,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat
Kuvatud 1 - 12 kokku 176 tootest