Meditsiinivarustus  Siin on 49 toodet.

Külmkompress sobib traumaturse ning valu leevendamiseks, operatsioonijärgselt haavavalu ning reumaatilise liigesevalu leevendamiseks.Soe kompress sobib mõndade krooniliste valude leevendamiseks.

4,90 €
Laos

Valget värvi poolelastikside, mille materjaliks on 54% polüamiidi ja 46% viskoosi. Venivus on 120 %.  Pakend : pakitud üksikult tsellofaanpakenditesse. Kasutus: Kõikide haavade sidumiseks, eriti sobiv liigese kohtades asetsevate haavade sidumiseks.

1,59 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Mitte-steriilsed poolelastsed rullsidemed on mõeldud kasutamiseks verejooksu sulgemiseks suurematel haavadel.Side sobib esmaabikomplektide täiendamiseks. Materjal:   54% polüamiid ja 46% viskoosVenivus on 120 %. Venitatud pikkus 4,8 m.Pakend : pakitud üksikult tsellofaanpakenditesse.Värv: valget värvi

1,39 €
Laos

Claw Gear MOLLE tasku meditsiinivahenditele. Tasku on ärarebitav oma MOLLE paneelilt. Mahutab kõik vajaliku üksikvõitleja meditsiinikomplektiks (vaata ka tootepildilt). Materjal: Cordura Värvus: roheline (RAL7013)

49,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Kiireks kasutamiseks loodud SAM XT uuenduslik žguti disain vähendab traditsiooniliste žguttidega võrreldes vajalike pinge pealekeeramiste arvu, võimaldades žguti lihtsamat ja kiiremat kasutamist.

44,90 €
Laos

Soojendustekk kaitseb ka tuule eest ning aitab sooja hoida. Ühelt poolt oliivorheline, teiselt poolt hõbedane. Mõõdud: 215x130cm Kaal: 54g

5,90 €
Laos

Claw Gear MOLLE tasku žgutile. Avatav mugavalt kahelt poolt. Kummist riba hoiab žgutti paremini kinni. Materjal: Cordura Värvus: roheline (RAL7013)

19,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

See Invader Gear MOLLE tasku sobib meditsiinivahenditele või muule varustusele. Tasku sees on kummist paelad esemete kinni hoidmiseks ning eraldi takjakinnitusega väiksem tasku. Materjal: Cordura Värvus: roheline (Ranger Green)

14,90 €
Laos

Cederroth 4-1  sidumispakend on universaalne elastikside, millel on steriilne haavatampoon. Haavatampoon on õmmeldud sideme külge ning see ei kleepu haavale. Pakendile on trükitud illustratiivsed kasutusjuhendid, mis võimaldavad kõigil kergesti arusaada toote kasutusvõimalustest ja võtetest.

5,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Suurus: 202 x 155 cm

3,90 €
Laos

Toode on valmistatud kvaliteetsest Cordura® 500D materjalist.  Ühildub MOLLE süsteemiga Kinnitatav nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Sisu on kiiresti eemaldatav.

39,90 €
Laos
Kuvatud 1 - 12 kokku 49 tootest