Plaadikandjad  Siin on 8 toodet.

Kitsas lahingvöö.Vööl kaks rivi MOLLE kinnitusi.4 D-rõngast trakside kinnitamiseks.Külgedel avaused reiepaneelide kinnitamiseks.Siseküljel kolm pehmendavat ja libisemist takistavad takjakinitusega patja.Sisemist rihma ei ole komplektis.Laius:Värvus: oliivSaadaval mõõdud:S 89 cmM 98 cmL 105 cmAntud pikkused on lahingöö pikkused ilma sisemise rihmata.

29,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Plaadikandja-vest.Tugevad MOLLE kinnitused kogu vestil.Vestile sobivad BALCS/SPEAR kevlarsisu ning SAPI keraamilised plaadid. Tugev kande-/lohistamissang vesti turjaosal.Vest on kiiresti avatav, tõmmates vastavast aasast.Värv: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

109,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Kvaliteetne, suure korgiga (lihtne puhastada) veekoti sisu.Uue disainiga huulik!Mahutavus: 2,5LVärvus: oliivTootja: Condor (USA) 

19,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Plaadikandja-vest, mahutab M ja L ESAPI plaate (kuni 10"x13")Tugevad MOLLE kinnitused kogu vestil. Vesti turjaosal kande-lohistamissang.Kiir-avamissüsteemiga.Värv: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor 

74,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Eemaldatavate õlarihmadega veekott koos 2,5L sisuga.Kantav ka ilma MOLLE vestita.Värvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

33,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Tough Hook riidepuu on spetsiaalselt loodud raskete vestide, varustuse, kottide ja paljude muude elementide riputamiseks ja kandmiseks. Tugev struktuur ja vastupidav materjal võimaldavad kanda ka suuremaid raskusi (68+ kg).

24,90 €
Laos

Raptor Releasable Plate Carrier Plaadikandja RAPTOR põhineb US SPEAR CUT / SHAPE ballistilistel plaatidel ja on väljatöötatud koostöös erinevate erioperatsioonide operaatoritega. Koos ballistiliste plaatidega pakub RAPTOR suurepärast kaitset samas takistamata operaatori mobiilsust.Vest tuleb ilma ballistiliste kaitseplaatideta!

225,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Templar's Gear TPC plaadikandja on väga kerge ja mugav. Plaadid mahuvad ette ja taha, külgedelt pääseb õhk ilusti keha ligi. Plaat on laserlõigatud ja see tõttu natuke aeglasemini kuluv kui mõni muu plaadikandja. Molle süsteem, et vastavalt soovile taskuid ja kotte kinnitada. Kaal- 700g

199,00 €
Tellimisel: 2-3 nädalat
Kuvatud 1 - 8 kokku 8 tootest