Rõhksidemed  Siin on 7 toodet.

Cederroth 4-1  sidumispakend on universaalne elastikside, millel on steriilne haavatampoon. Haavatampoon on õmmeldud sideme külge ning see ei kleepu haavale. Pakendile on trükitud illustratiivsed kasutusjuhendid, mis võimaldavad kõigil kergesti arusaada toote kasutusvõimalustest ja võtetest.

8,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Mittesteriilne elastikside koos haavatampooniga võimaldab kiirelt ja mugavalt peatada väiksemaid verejookse. Sidemel on takjakinnis, mis võimaldab selle tugevalt ja kindlalt jäsemele kinnitada. Sideme eemaldamisel hoidke haavatampooni kinni, et suure pinge all kinnitatud side käest lahti ei pääseks ning haava ei ärritaks.

8,50 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

TraumaFix on keskmises suuruses steriilne, robustne rõhkside. Side on pakendatud väga kompaktselt ning ka veekindlalt, et seda kaitsta erinevate raskete tingimuste eest.

5,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Vaakumpakendis haavatampoon tootjalt North American Rescue.6-kihiline 100% puuvillast tampoon on ca 11,50cm lai ning ca 3,75m pikk. Ülikompaktne pakend Steriilne, CE-sertifitseeritud Sobib kasutamiseks nii väiksemate kui ka suuremate verejooksude korralSuuremate verejooksude korral soovitatav kasutada koos hemostaatiliste vahenditega.

4,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

North American Rescue Emergency Trauma Dressing 4'', USA-s toodetud rõhkside, mida kasutatakse keskmiste ning raskete verejooksude piiramiseks ja peatamiseks. NAR ETD sidet kasutatakse otsese ja täpse rõhu lisamiseks haavale Lihtne rõhuaplikatsiooni süsteem, mida on kiire ja kerge kasutada lahing- ja stressiolukorras. Quick-Grip™ Roll Control süsteem...

11,90 €
Laos

North American Rescue Emergency Trauma Dressing 6'', USA-s toodetud rõhkside, mida kasutatakse keskmiste ning raskete verejooksude piiramiseks ja peatamiseks. NAR ETD sidet kasutatakse otsese ja täpse rõhu lisamiseks haavale. Lihtne rõhuaplikatsiooni süsteem, mida on kiire ja kerge kasutada lahing- ja stressiolukorras. Quick-Grip™ Roll Control süsteem...

13,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

OLAES® Modular Bandage 4'' (modulaarne rõhkside) on uudne rõhkside, mis sisaldab endas 3 meetrit haavamarlit, haavatampooni ning plastikust rõhuaplikaatorit. Velcro® 'Control' ribad takistavad sideme pealepanekul sellel lahti rullumast. 

13,50 €
Laos
Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest