Rõhksidemed  Siin on 4 toodet.

Cederroth 4-1  sidumispakend on universaalne elastikside, millel on steriilne haavatampoon. Haavatampoon on õmmeldud sideme külge ning see ei kleepu haavale. Pakendile on trükitud illustratiivsed kasutusjuhendid, mis võimaldavad kõigil kergesti arusaada toote kasutusvõimalustest ja võtetest.

8,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Mittesteriilne elastikside koos haavatampooniga võimaldab kiirelt ja mugavalt peatada väiksemaid verejookse. Sidemel on takjakinnis, mis võimaldab selle tugevalt ja kindlalt jäsemele kinnitada. Sideme eemaldamisel hoidke haavatampooni kinni, et suure pinge all kinnitatud side käest lahti ei pääseks ning haava ei ärritaks.

8,50 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

North American Rescue Emergency Trauma Dressing 4'', USA-s toodetud rõhkside, mida kasutatakse keskmiste ning raskete verejooksude piiramiseks ja peatamiseks. NAR ETD sidet kasutatakse otsese ja täpse rõhu lisamiseks haavale Lihtne rõhuaplikatsiooni süsteem, mida on kiire ja kerge kasutada lahing- ja stressiolukorras. Quick-Grip™ Roll Control süsteem...

11,90 €
Laos

OLAES® Modular Bandage 4'' (modulaarne rõhkside) on uudne rõhkside, mis sisaldab endas 3 meetrit haavamarlit, haavatampooni ning plastikust rõhuaplikaatorit. Velcro® 'Control' ribad takistavad sideme pealepanekul sellel lahti rullumast. 

13,50 €
Laos
Kuvatud 1 - 4 kokku 4 tootest