Kindad  Siin on 10 toodet.

Tugevast materjalist ja tugevdustega modernsed taktikalised kindad. Sõrmeotstel ja pöidlal libisemiskindel materjal,millega on lihtne haarata ka pisemaid esemeid. Geel-padjad peopesas ja käeseljal. Õhuavad sõrmevahedes parandavad hingavust. Randmel Velcro pingutid ja kinnitussilmus.

19,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Pentagon Pilot on Nomexist valmistatud pika randmeosaga kinnaste mudel. Valmistatud tulekindlast DuPont Nomex materjalist. Peopesa on valmistatud nahast.

23,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Pentagon Mongoose kindad on kerged, hingava ja mugavad. Valmistatud tugevast nailonist ning peopesa osas seemisnahast, on tegemist vastupidava mudeliga.  Tänu hingavale ning higistamisvastasele materjalile sobivad kindad kasutamiseks ka soojemate ilmadega.

19,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Mechanix Specialty kindad on spetsiaalselt arendatud kasutamiseks lasketiirudes ning muudes olukordades, kus on oluline relva käsitsemise mugavus.  0.5mm paksususega kinnas kaitseb kätt, kuid säilitab piisavalt hea tunnetuse.

29,90 €
Laos

Tactical seeria kindad Mechanix FastFit Covert on elastse avatud randmeosaga, tänu millele käib kinnaste kättepanek ja ära võtmine väga kiirelt. Peamised kasutusvaldkonnad:– korrakaitse– taktikalised ülesanded– laskesport

17,90 €
Osaliselt laos
Laost otsas

Pentagon Triton kerged ja soojad fliisist kindad pakuvad kätele kaitset külma ilma eest. Kinnaste randmeosas on elastikpael. Lamedad õmblused tagavad kandmisel mugavuse. Materjal: 100% polüester

9,00 €
Osaliselt laos
Laost otsas

Õhukese fliisvoodriga kindad Mechanix TS Element. Mechanix Wear Tactical Speciality seeria T/S Element kindad on kerged ja polaarfliisiga soojustatud. Sobivad ideaalselt taktikaliseks kasutamiseks jahedamal ajal.

32,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Pursuit CR5 on lõikekindlad kindad, mis sobivad kasutamiseks erinevates taktikalistes olukordades ja politseitöös.

37,90 €
Laos
Kuvatud 1 - 10 kokku 10 tootest