Kui kodulehel on märgitud, et toode on laos, siis paneme selle teele kohe peale makse laekumist. Edasi sõltub tarneaeg valitud kohaletoimetamise viisist. Juhul kui tootele on märgitud staatus 'Laos', kuid allpool on lisatud tarneaeg, siis rakendub tootele täpsustautd tarneaeg. Mõni toode asub meil teises laos ning pole võimalik kohe välja saata.

Juhul kui kodulehel on märgitud, et toode pole laos, siis on täpsustatud ka kogu protsessi tarneaeg. Selliseid tooteid on võimalik ikka tellida, küll mõningase ooteajaga.

SmartPost - 3,30€

Kaup saadetakse Teie valitud Itella SmartPost pakiautomaati! Peale makse laekumist jõuab pakk automaati reeglina 1-2 tööpäeva jooksul.

Omniva Standardpakk - 3,90€

Pakk saadetakse Teie lähedalasuvasse postkontorisse, kust teatise alusel saate selle kätte! Peale makse laekumist jõuab pakk reeglina 2-5 tööpäeva jooksul.

Omniva pakiautomaat - 3,80€

Pakk saadetakse Teie valitud Omniva pakiautomaati! Peale makse laekumist jõuab pakk automaati reeglina 2-3 tööpäeva jooksul.

Omniva Kuller - 5€

Pakk saadetakse Teie täpsustatud aadressile! Peale makse laekumist ja meiepoolset postitamist jõuab pakk reeglina kohale järgmiseks tööpäevaks.

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.