Saapad  Siin on 34 toodet.

LOWA Insulate PRO sisetallad on kahest kihist soojustusega sisetallad, eelkõige kasutamiseks külmades ilmastikuoludes. LOWA saabaste kasutajatel soovitame tellida saapaga samas numbris sisetallad; teistel tootjatel võivad mõõtkavad erineda. Vajaduse korral saab vanade sisetaldadega kõrvutades uued parajaks lõigata.

6,95 €
Laos

Lowa kõrgema säärega meeste kergetes militaarsaabastes Zephyr saate hakkama kõikides rasketes olukordades nagu jahil, matkal ja ka karmides töötingimustes.

199,00 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Lowa Active kreem on veepõhine kreem, mis aitab saabastel püsida vett-tõrjuvana. Seda võib saapale kanda käsna, lapi või kasivõi käega. Kui kogu soovitud ala on kaetud siis lihtsalt üleliigne kreem ära pühkida.

2,50 €
Laos

Lowa Active kreem on veepõhine kreem, mis aitab saabastel püsida vett-tõrjuvana. Seda võib saapale kanda käsna, lapi või kasivõi käega. Kui kogu soovitud ala on kaetud siis lihtsalt üleliigne kreem ära pühkida.

8,90 €
Laos

179,00 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

219,00 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

A supportive, lightweight, multifunction boot for moving fast. Built on our injected DuraPU™ midsole and a PU MONOWRAP® frame construction for support and stability, it features a rugged NXT outsole for traction and durability. Named by Field & Stream as “Best Hunting Gear for 2017” for its running shoe feel and hiking ease. Durably waterproof/breathable.

189,00 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

179,00 €
Tellimisel: 2-3 nädalat
Kuvatud 1 - 12 kokku 34 tootest