Kaitsevarustus  Siin on 28 toodet.

Painduvad, hingavad ja vastupidavad põlvekaitsmed pükste sisse (nt. Profline UNO, ENAR, Selim, UF PRO striker mudelid) Dimensioonid: 26x17cm Kaal: 90g (paar)

14,90 €
Laos

3M kaheastmelised kõrvatropid on sobilikud erinevateks mürarikasteks keskkondadeks, näiteks lasketiirud, lahingtegevus, kontserdid jne. 

21,90 €
Laos

Pehmed UF PRO 3D põlvekaitsmed Cushion pakuvad pehmendust ja mugavust põlvele võttes.

39,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Pool-jäigad UF PRO 3D põlvekaitmsed IMPACT pakuvad optimaalset kaitset kukkumiste ja tömp traumade eest. Sobituvad UF PRO STRIKER XT Gen.2 pükstele ja ka teistele pükstele, millel on vastava suurusega põlvekaitsme tasku. Põlvekaitsmetele on sissehitatud tasku UF PRO® Solid põlvekaitsmete jaoks. 

39,90 €
Laos

The UF PRO® kõvad põlvekaitsmed on mõeldud eelkõige kaitseks tervate kahjutegurite eest, nt. klaasikillud, kivid jms. Sobituvad UF PRO Striker XT pükstele ja on kombineeritavad UF PRO FLEX kaitsmetega.

27,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat

Multi-curve treeningplaat, valmistatud taaskasutatud kummigraanulitest. Mõeldud asendama ballistlisiplaate harjutuste ajal kus ballistilist kaitset vaja ei ole ja seetõttu vähendab ka päris plaatide kulumist.Multi-curve plaat sobib inimese anatoomiaga paremini kokku ja on seetõttu mugavam kanda. NB! Antud toode ei oma ballistilisi kaitseomadusi! 

29,90 €
Laos

Vahetusklaas SwissEye Raptor mudelile. Hele klaas

11,90 €
Laos

Wiley X Saber Advanced kaitseprillidele võib kindel olla iga jõustruktuuri liige. Mitmetele ballistilistele standarditele vastavad prillid kaitsevad silmi lendkehade ja UVA/UVB kiirguse eest. Reguleeritav ninaosa teeb prillid mugavaks pea iga näokujuga inimesele.  Kaitseklaase komplektis 3tk (hele, tume, hele rooste)

89,90 €
Laos

Tugevdatud seintega ning pehmendatud sisuga tasku kaitseprillidele.Kinnitatav nii vööle kui MOLLE vestile.Mõõdud: 17,5 x 7,5 x 6,5 cmVärvus: oliivMaterjal: Cordura®Tootja: Condor (USA) 

13,90 €
Tellimisel: 2-3 nädalat
Kuvatud 1 - 12 kokku 28 tootest