Magamiskotid  Siin on 13 toodet.

Olif on kvaliteetne magamiskott, mis sobib kasutamiseks erinevatel aastaaegadel. Valmistatud vetthülgavast kangast ning soojustpidavast sisust, et luua mugav magamiskott ööbimiseks ka jaehdamate temperatuuridega.

69,90 €
Laost otsas
Laost otsas

99,95 €
Laost otsas
Laost otsas

• Laiendatav süsteem • Kerge • Väikeseks kokkupakitav• Klambritega saab magamiskotti lühendada (Normaalpikkus 220cm, Lühendatud pikkus 175cm) 

94,90 €
Laost otsas
Laost otsas

Väga kompaktne ja kerge magamiskott soojemtasse ilmastiku tingimustesse. Toodet on lihtne muuta vajadusel tekiks ja seda on võimalik teise samasugusega omavahel lukuga liita (LH ja RH versioonidel). Integreeritud sääsevõrk. Ülikerge sooja hoidev travelsoft isolatsioon annab puhkamiseks mugava eelise.

42,90 €
Laos

Lihtne ja mugav magamiskott matkajale või festivalikülastajale. Saab kasutada ka tekina. Avatav vasakult poolt (LH variant). Kaal: 1400g Comfort temp.: 3°C Limit temp.: -2°C Oliivroheline 

39,90 €
Laos

Nordisk Puk -2 on ideaalne magamiskott külmemateks öödeks erinevatel hooaegadel. Magamiskott on ehitatud mummy-shape konstruktsiooniga, mis tagab kõige parema soojapidavuse.

79,95 €
Laos

Nordisk Abel +10 on ideaalne magamiskott suviseks või soojemaks kevad-sügisperioodiks. Munakujuline konstruktsioon pakub parima tasakaalu soojustuse, mugavuse ja liikumisruumi vahel. Mugavust lisab magamiskotile ka selle pehme vooder.

79,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Fairbanks (190cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne kolme aastaaja magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on soojustatud. Seljaosa on 2000mm...

64,90 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Kansas (195cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne kolme aastaaja magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on soojustatud.

49,95 €
Laos

Grand Canyon magamiskotid on parima hinna-kvaliteedi suhtega. Nende sisudes on kasutusel silikoniseeritud õõnsad kiud, mis tagavad parima isolatsiooni, lihtsa hoolduse ning pika eluea. Whistler (195cm) on ülimalt kerge ning ja kompaktne suvine magamiskott. Terve koti ulatuses on selle avamiseks lukk ning peaosa on lame ja avatud.  

34,90 €
Laos

Carinthia Tropen on kerge ja kompaktne suvine magamiskott. Niiskuse läbilaskvuse ja hea hingavuse tõttu sobib see kott ka palavamateks ja niiskemateks suveöödeks. Pea piirkonnas asub sääsevõrk, mis takistab tüütutel putukatel magajat segamast.

129,90 €
Laost otsas
Laost otsas
Kuvatud 1 - 12 kokku 13 tootest