• Komplekt
Steelcore Helikon-Tex Lahingvöö Baaskomplekt...
Steelcore Helikon-Tex Lahingvöö Baaskomplekt...
Steelcore Helikon-Tex Lahingvöö Baaskomplekt (suurus M)
Steelcore Helikon-Tex Lahingvöö Baaskomplekt (suurus M)

Steelcore Helikon-Tex Lahingvöö Baaskomplekt (suurus M)

Laos: tarne 1-3 tööpäeva
92,90 €

97,80 € asemel

Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Helikon-Tex Competition Lahingvöö ja Helikon-Tex Cobra FC45 Vöörihm moodustavad lahingvöö komplekti, mis on mõeldud efektiivseks varustuse haldamiseks ja kohandamiseks, pakkudes tugevat tuge ja kohandatavust taktikaliseks tegevuseks ja võistluslaskmiseks.

Teised saadaval olevad suurused:
Suurus S
Suurus L
Suurus XL

 

Helikon-Tex Competition Lahingvöö ja Helikon-Tex Cobra FC45 Vöörihm moodustavad lahingvöö komplekti, mis on väga efektiivne ja kohandatav taktikaliseks tegevuseks ja võistluslaskmiseks. See komplekt pakub tugevat platvormi varustuse haldamiseks, suurendades sooritusvõimet erinevates nõudliku iseloomuga keskkondades.

Toote omadused:

Helikon-Tex Competition Lahingvöö:

 • Materjal: Valmistatud vastupidavast Cordura 500D kangast, tagades vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.
 • Modulaarne disain: Varustatud ulatusliku MOLLE võrgustikuga taskute, kabuuride ja muude taktikaliste tarvikute kinnitamiseks.
 • Mugavus ja stabiilsus: Disainitud libisemist vähendava sisepinnaga, kindlustamaks et vöö püsiks kindlalt paigas ja on polsterdatud lisamugavuse tagamiseks.
 • Kohandatavus: Võimaldab kiireid konfiguratsiooni muutusi, et kohanduda erinevate operatsiooniliste või võistluslike vajadustega.


Helikon-Tex Cobra FC45 vöörihm:

 • Materjal: Valmistatud tugevast nailonvööst ja varustatud patenteeritud AustriAlpin Cobra FC45 pandlaga, mis on tuntud oma kandevõime ja kasutusmugavuse poolest.
 • Tugevus ja vastupidavus: Vöö on kujundatud toetama suurt raskust ilma paindumise või vajumiseta, säilitades oma struktuurse terviklikkuse koormuse all.
 • Kiirkinnituse mehhanism: Cobra pannal pakub kiiret ja kindlat kinnitamise ja vabastamise süsteemi, mis on oluline kiirete reguleerimiste jaoks.
 • Mitmekülgsus: Seda vööd saab kasutada iseseisvalt kergemate seadistuste jaoks või kombineerida modulaarse lahingvööga mahukama varustuse jaoks.


Komplekti eelised:

 • Integreeritud süsteem: Koos kasutades pakuvad vöörihm ja lahingvöö integreeritud lahendust olulise varustuse kandmiseks, pakkudes suurepärast tuge ja kaalujaotust.
 • Kohandatavus: Mõlema toote modulaarne olemus võimaldab täielikku varustuse kohandamist, muutes selle ideaalseks nii professionaalseks kui ka vabal ajal kasutamiseks.
 • Liikumise lihtsus: Hoolimata nende tugevatest omadustest soodustab komplekt, läbi kasutaja paindlikkuse tagamise, liikumise lihtsust, mis on oluline kõrge sooritusvõime tagamiseks.
 • Vastupidavus ja usaldusväärsus: Mõlemad tooted on ehitatud vastu pidama karmidele tingimustele, muutes need sobivaks relvajõududele, korrakaitsele ja välitegevustele.


See Steelcore Helikon-Tex lahingvöö komplekt on hädavajalik tööriist kõigile, kes tegelevad taktikaliste operatsioonide või võistluslaskmisega. Tagades läbi heade kohandamisvõimaluste ja usaldusväärsuse, et kogu varustus on kättesaadav ja kindlalt kinnitatud.

Teised saadaval olevad suurused:
Suurus S
Suurus L
Suurus XL

SET-COMPETITION-COBRA-M
No reviews
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.