Loetle tooted brändi BCB International Ltd järgi

BCB International on innovaatiline ja usaldusväärne ettevõte, mis on spetsialiseerunud militaar-, korrakaitse- , matka ning üleelamis varustuse disainimisele ja tootmisele, pakkudes ülemaailmselt kvaliteetseid tooteid, mis tagavad kasutajate ohutuse ja tõhususe.

BCB International on üks ülemaailmsetest turuliidritest militaar-, korrakaitse- ja matka varustuse disainimisel ning tootmisel. Üle 160 aastase kogemusega on BCB International endale ehitanud maine innovatsiooni, kvaliteedi ja usaldusväärsuse osas, pakkudes tooteid, mis tagavad kasutajate ohutuse, kaitse ja tõhususe. Walesi linnas Cardiffis asuva peakontoriga, teenindab ettevõte üle kogu maailma mitmekesist klientuuri, alates kaitsejõududest ja korrakaitseagentuuridest kuni matkaliste ja ellujäämishuvilisteni (survival).

BCB Internationali tootevalik on lai, hõlmates kõike alates isiklikust kaitsevarustusest (PPE), esmaabikomplektidest ja ellujäämisvarustusest kuni eriotstarbelise välivarustuseni nagu maskeerimissüsteemid, tuletegemisvahendid ja veepuhastusseadmed. Ettevõte on pühendunud pidevale uurimis- ja arendustegevusele, tagades, et nende tooted sisaldavad viimaseid tehnoloogiaid ja materjale, et tulla vastu oma klientide progresseeruvatele soovidele.

Tuntud ka kui üks tööstuse kõige innovaatilisemate lahenduste teenäitajaid, töötab BCB International tihedalt lõppkasutajatega, et arendada tooteid, mis pakuvad reaalseid operatiivseid eeliseid. See lähenemisviis on viinud paljude turul ainulaadsete patenteeritud toodete loomiseni. Nende pühendumus tipptasemele ja kliendirahulolule on ilmne nende ISO 9001 sertifikaadist ja mitmetest auhindadest ekspordisaavutuste ja tooteinnovatsiooni eest.

BCB Internationali missioon on varustada isikuid ja organisatsioone vahenditega, mis on vajalikud tänase dünaamilise ja tihti ka ohtliku maailma väljakutsetega toimetulekuks. Ühendades ajaloolise asjatundlikkuse kaasaegse innovatsiooniga, jätkab BCB International uute standardite seadmist ellujäämis- ja taktikalise varustuse tööstuses, tagades, et kasutajad on hästi ettevalmistatud selleks, mis neid ees ootab.

Vähem
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.