Sinu ostukorv
Teie ostukorvis pole rohkem tooteid
Direct Action Utility Pouch XLarge Cordura® 500D (erinevad värvid)
Tellimisel: Tarne 4-5 tööpäeva
44,90 €
Maksudega
Tellimisel: Tarne 4-5 tööpäeva
Direct Action Utility Pouch XLarge on Cordura® 500D üldotstarbeline tasku, mis on loodud pikaajaliste operatsioonide jaoks ning mahutab selliseid esemeid nagu toiduratsionid, öönägemisseadmed või väikesed hüdratsioonimahutid. Mahutavusega 3,1 L ja kaaluga vaid 122 g kinnitub see MOLLE/PALS platvormidele ja 45 mm relvavöödele, võimaldades paindlikku integreerimist igasse varustuskomplekti.
Suure mahutavusega utiliitaarne tasku operaatoritele, kes vajavad usaldusväärset ja organiseeritud hoiustamist pikaajaliste missioonide vältel.
Direct Action Utility Pouch XLarge on vastupidav üldotstarbeline tasku, mis on valmistatud Cordura® 500D nailonist. Mahutavusega 3,1 L sobib see paljude välitingimuste põhivarustuse jaoks — toiduratsionid, öönägemisseadmed, väikesed hüdratsioonimahutid ja palju muud. Kaaludes vaid 122 g, ühildub see sujuvalt MOLLE/PALS süsteemide ja 45 mm relvavöödega, muutes selle mitmekülgseks lisandiks igale modulaarsele varustusele.
Omadused
- Cordura® 500D (100% nailon) konstruktsioon vastupidavuse tagamiseks nõudlikes tingimustes
- Sisemised elastiktaskud väiksemate esemete organiseeritud ja turvalise hoiustamise jaoks
- Peamine lukustus tõmblukuga kiireks ligipääsuks ja turvaliseks sulgemiseks
- Laserlõigatud MOLLE/PALS paneel põhjas lisatarvikute kinnitamiseks
- Ühilduv MOLLE/PALS platvormide ja 45 mm relvavöödega
Tehnilised andmed
- Materjal: Cordura® 500D, 100% nailon — 225 g/m²
- Mõõtmed: 21 cm × 10 cm × 16,5 cm
- Mahutavus: 3,1 L
- Kaal: 122 g
- EL patendi nr: 002566414-0003
PO-UTXL-CD5-AGR
5908218714748