Loetle tooted brändi 5.11 Tactical järgi

5.11 Tactical on Ameerika Ühendriikide ettevõte, mis on spetsialiseerunud kõrge kvaliteediga taktikalise varustuse, rõivaste ja aksessuaaride disainimisele ning tootmisele. Ettevõtte pakub vastupidavaid ja funktsionaalseid tooteid õiguskaitseorganitele, sõjaväelastele ja esmaabitöötajatele. Samas pakub ettevõte tooteid ka matkasõpradele ja tavakasutajatele.

5.11 Tactical on Ameerika Ühendriikide ettevõte, mis on tõusnud juhtivaks teenäitajaks kõrgekvaliteedilise taktikalise varustuse, rõivaste ja aksessuaaride disainimisel ning tootmisel. Ettevõtte alus põhimõte on pakkuda vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid tooteid õiguskaitseorganitele, sõjaväelastele ja tuletõrjujatele ning hädaabitöötajatele. 5.11 Tactical tootevalikust leiavad endale sobivaid tooteid ka matkasõbrad ja  tsiviilisikud, kes otsivad taktikalise inspiratsiooniga varustust.

Nimi "5.11 Tactical" pärineb ettevõtte asutamise ajal kasutusel olnud reitingusüsteemi, Yosemite Decimal System, kõrgeimast kaljuronimise raskusastmest. See reiting sümboliseerib brändi pühendumust innovatsiooni, sooritusvõime ja vastupidavuse piiride kompamisele oma toodetes.

Ettevõtte peakontor asub Irvine'is, Californias. 5.11 Tactical on laiendanud oma ka oma rahvusvahelist kohalolekut, kus lisaks jaemüügikauplustele üle Ameerika Ühendriikide on esindused ka rahvusvahelistel turgudel. Brändi tootevalikusse kuuluvad taktikalised rõivad, vormirõivad, matkarõivad, jalatsid, prillid, teenistusnoad, varustus ja aksessuaarid. Nende populaarseimate toodete hulka kuuluvad taktikalised püksid, särgid, seljakotid, kotid ja RUSH-seeria seljakotid, mis on võitnud kliendibaasi oma kõrge vastupidavuse ja funktsionaalse disaini tõttu.

5.11 Tactical on pühendunud oma põhikliendibaasi vajadustele õiguskaitse, sõjaväe ja tuletõrje kogukondades, pakkudes samal ajal ka matkasõpradele ja igapäevakasutajatele kõrge sooritusvõimega varustust, mis suudab vastu pidada nende kõrgetele nõudmistele. Ettevõte uuendab ja laiendab pidevalt oma tootevalikut, lisades tipptehnoloogiaid ja materjale, et kasutaja sooritusvõime ja mugavus tõuseks.

Lisaks kommertsedule toetab 5.11 Tactical aktiivselt õiguskaitse- ja militaarkogukondi heategevuslike annetustega. Ning aitab partnerluste kaudu organisatsioone, kes aitavad veterane ja meditsiinitöötajaid. Pühendumus anda tagasi neile, kes kogukonna heaolusse ja turvalisusesse panustavad, rõhutab 5.11 Tacticali pühendumust, mitte ainult tootearenduse suurepärasusele, vaid ka kogukondadele, kes kriitilistes olukordades nende varustusele toetuvad.

Vähem
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.