Tasmanian Tiger DBL MAG POUCH MCL salvetasku...
Tasmanian Tiger DBL MAG POUCH MCL salvetasku...
Tasmanian Tiger DBL MAG POUCH MCL salvetasku kahele salvele, 5.56 / 7.62
Tasmanian Tiger DBL MAG POUCH MCL salvetasku kahele salvele, 5.56 / 7.62

Tasmanian Tiger DBL MAG POUCH MCL salvetasku kahele salvele, 5.56 / 7.62

Laos: tarne 1-3 tööpäeva
33,90 €
Maksudega Tarne 1-3 tööpäeva

Tasmanian Tiger DBL Mag Pouch MCL on modulaarne, vastupidav ja madala profiiliga salvetasku, mis on mõeldud kiirelt salvede kättesaamiseks ja ühildub laia valiku taktikalise varustusega, olles ideaalne valik sõjaväelastele ja korrakaitseametnikele.

 

Tasmanian Tiger DBL Mag Pouch MCL Double on kvaliteetne ja vastupidav salvetasku, mis on mõeldud taktikaliseks ja sõjaliseks kasutamiseks. Sellel on modulaarne, madala profiiliga disain, mis suudab kindlalt hoida kahte salve, muutes selle ideaalseks valikuks võitlejatele, kes vajavad kiiret ja lihtsat juurdepääsu oma laskemoonale. Tugevatest materjalidest valmistatud tasku on ehitatud vastu pidama karmidele tingimustele ja pidevale kasutamisele.

MCL (Modular Clip Lock) mollesüsteem võimaldab erinevaid kinnitamisvõimalusi vestidele, vöödele või muule modulaarsele varustusele, tagades kindla sobivuse ja ühilduvuse laia valiku taktikalise varustusega. Kahekordse tasku konfiguratsioon on optimeeritud nii standardsete kui suure mahutavusega salvede jaoks, mahutades hõlpsalt erineva suuruse ja ehitusega salvesid.

Oma stiilse musta värviga pakub Tasmanian Tiger DBL Mag Pouch MCL Double mitte ainult funktsionaalsust, vaid hoiab ka taktikalises keskkonnas madalat profiili. Taskul on kiire juurdepääs salvedele, hoides samal ajal salved kindlalt ja kaitstult. Selle disain eelistab nii tõhusust kui vastupidavust, muutes selle usaldusväärseks valikuks sõjaväelastele, korrakaitseametnikele ja laskespordi huvilistele, kes nõuavad oma varustuse asetusel ja juurdepääsetavusel parimat.


Mahutab erinevad salvesid ja on reguleeritav - sobib nii M4-le(R20 rahele) kui ka AK4-le.

Mahutab kaks salve!

Materjal: Cordura

Värvus: must

7102.040
1 Ühik
No reviews

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.