Sõduri ja pere kriisivarustuse juhtimise optimeerimine: miks ja kuidas

Viimastel aastatel on Ida-Euroopa julgeolekuolukord muutunud üha ebastabiilsemaks, rõhutades vajadust olla kriisi ajaks hästi ette valmistatud. Sõdurite ja nende perede jaoks on lahingvarustuse ja kriisivarude efektiivne haldamine mitte ainult valmisoleku küsimus – see on ellujäämise küsimus.

Loe lähemalt
Tooteuudised

Steelcore.ee talveriiete ülevaade - püsi soojas õppustel ja matkal

Kui talv saabub, muutub maailm lumiseks ja kargeks paradiisiks. Just sel ajal on oluline, et meie kõige nõudlikumad kliendid - kaitseväelased, kaitseliitlased ja matkajad- oleksid varustatud parima riietuse ja varustusega. Steelcore.ee mõistab teie vajadusi ja on pühendunud sellele, et teie valik oleks lihtsam ja tõhusam.

Loe lähemalt
Tooteuudised

Berghausi suurte militaarseljakottide võrdlus: Vulcan IV 100, Crusader III ja Atlas IV 110

Berghaus on Suurbritannia bränd, mille juured ulatuvad 1966. aastasse. Nad on spetsialiseerunud kvaliteetse välirõivastuse ja -varustuse valmistamisele. Nad on tuntud oma innovaatiliste ja vastupidavate toodete poolest, mis on mõeldud kasutamiseks kõige raskemates tingimustes.

Loe lähemalt
Tooteuudised
Steelcore.ee

Invader Gear QRB plaadikandja komplekt - valmis kohe kasutamiseks

Invader Gear Reaper QRB plaadikandja komplekt pakub kasutajale koheselt kasutusvalmis lahendust, mis on varustatud kõige vajalikuga taktikalisteks olukordadeks.

Loe lähemalt
Tooteuudised
Steelcore.ee
Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.