Berghaus on Suurbritannia bränd, mille juured ulatuvad 1966. aastasse. Nad on spetsialiseerunud kvaliteetse välirõivastuse ja -varustuse valmistamisele. Nad on tuntud oma innovaatiliste ja vastupidavate toodete poolest, mis on mõeldud kasutamiseks kõige raskemates tingimustes. Berghaus on tarninud välivarustust militaarüksustele Ühendkuningriigis ja kogu maailmas. Nende seljakotte on kasutatud mitmesugustes keskkondades ja tingimustes erinevate üksuste poolt.

Berghausi matka- ja militaarseljakotte on tunnustatud nende kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning nad on kõrgelt hinnatud kogu maailmas. Kuid üks küsimus, mida paljud küsivad, on see, milline nende suurematest seljakottidest on parim valik pikemateks operatsioonideks, mis nõuavad mitme päeva jooksul vajaliku varustuse kandmist. Selles võrdluses vaatleme Berghausi suuremaid seljakotte - Vulcan IV 100, Crusader III ja Atlas IV 110. Need kõik on mõeldud raskemate koormate kandmiseks ning pakuvad suurepärast tuge ja mugavust isegi pikemate matkade ja keeruliste missioonide ajal.


Berghaus Vulcan IV 100

See on suur mahukas seljakott, mis on mõeldud pikkadeks matkadeks või ekspeditsioonideks. Sellel on suur peamahuti, mida saab veelgi laiendada, et mahutada rohkem varustust. Selle peamised omadused on:

 • 100 liitrit mahutavus
 • valmistatud vastupidavast ja veekindlast materjalist
 • Bioflexi tagasi- ja õlarihmad, mis tagavad optimaalse sobivuse ja mugavuse
 • 3 eemaldatavat taskut, mis võimaldavad hõlpsat korraldust

Leia Berghaus Vulcan IV 100 seljakott meie e-poest!


Berghaus Crusader III

Sellel seljakotil on unikaalne disain, mis võimaldab hõlpsat pääsu kõigile oma esemetele. Seljakotil on mitmeid taskuid ja eemaldatavaid kotte, mis aitavad teil oma varustust korraldada. Selle peamised omadused on:

 • 90 liitrit mahutavus, mida saab suurendada 20 liitri võrra
 • Bioflexi tagasi- ja õlarihmad, mis tagavad optimaalse sobivuse ja mugavuse
 • sisseehitatud veekottide taskud

Leia Berghaus Crusader III seljakott meie e-poest!


Berghaus Atlas IV 110

See on suurim ja kõige mahukam seljakott, millel on rohkem ruumi ja ladustamisvõimalusi kui teistel mudelitel. See on suurepärane valik neile, kes vajavad palju varustust või plaanivad pikki matku. Selle peamised omadused on:

 • 110 liitrit mahutavus
 • valmistatud vastupidavast ja veekindlast materjalist
 • Bioflexi tagasi- ja õlarihmad, mis tagavad optimaalse sobivuse ja mugavuse
 • mitmed eemaldatavad taskud ja kotid
 • varustatud vöökohvriga

Leia Berghaus Atlas IV 110 seljakott meie e-poest!


Berghausi seljakottide võrdlus teiste brändidega

Võrreldes teiste brändidega, nagu Tasmanian Tiger, Mil-Tec või Helikon-Tex, paistab Berghaus silma oma eeskujuliku kvaliteedi, vastupidavuse ja mugavusega. Berghausi seljakotid on valmistatud kõrgema kvaliteediga materjalidest, millel on paremad veekindlad ja vastupidavusomadused. Samuti on neil parem disain ja ergonoomika, mis tagab, et teie varustus on alati hästi organiseeritud ja hõlpsasti ligipääsetav.

Tasmanian Tiger on samuti kõrgekvaliteediline bränd, kuid Berghausi seljakotid on oma innovatiivsete omaduste ja vastupidavuse tõttu sageli esimene valik. Kuigi Tasmanian Tigeri seljakotid on samuti tugevad ja mugavad, on Berghausi seljakotid tuntud oma paindlikkuse ja universaalsuse poolest, mis võimaldab neid kohandada vastavalt erinevatele missioonidele ja kasutajate vajadustele.

Samas, kui võrrelda Berghausi madalama hinnataseme brändidega, nagu Mil-Tec ja Helikon-Tex, on vahe ilmne. Kuigi Mil-Tec ja Helikon-Tex pakuvad taskukohasemaid tooteid, ei saa nad konkureerida Berghausi kvaliteedi ja vastupidavusega. Berghausi seljakotid on mõeldud raskemate koormuste kandmiseks ning pakuvad suurepärast tuge ja mugavust isegi pikemate matkade ja keeruliste missioonide ajal.


Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks, kõik kolm Berghausi seljakotti pakuvad suurepäraseid omadusi ja võimalusi, mille hulgast valida. Iga seljakott on oma olemuselt unikaalne ja pakub erinevaid pakkimisvõimalusi, mis muudab need sobilikuks erinevateks matkadeks, ekspeditsioonideks või missioonideks. Kõik mudelid on valmistatud vastupidavast materjalist ja pakuvad mugavust ning praktilisust. Valik sõltub sinu isiklikest vajadustest ja eelistustest.


Leia kogu Berghaus tootevalik meie e-poes: Berghaus seljakotid

Toode lisatud soovinimekirja
Product added to compare.

Tagamaks lehe mugavama ja isikupärasema kasutamise, kasutab käesolev veebileht küpsiseid.